volejte: 737 762 289 nebo pište na info@centrumklicu.cz
jsme autorizovaným servisním partnerem FAB

O nás

Centrum klíčů Plzeň

Centrum klíčů, s. r. o. je perspektivní společnost specializující se na klíčový průmysl, která vznikla 14. 7. 2009.

Firma se specializuje na výrobu veškerých druhů klíčů (FAB, Guard, Evva, Mul-T-lock a dalších), autoklíčů (i s imobilizérem), trezorových a speciálních.

Dále se personál věnuje přestavbám, opravám či sjednocení cylindických vložek a visacích zámků.

Společnost Centrum klíčů je servisním střediskem FAB, GUARD, EVVA a TITAN, což znamená, že je schopna zajistit kompletní servis těchto značek. Ať se již jedná o samostatný prodej, montáž či systémy generálního a hlavního klíče.

Servisní partner FAB

Společnost ASSA ABLOY je známým výrobcem a dodavatelem uzamykacích dveřních řešení nejvyšší kvality, založených na jedinečné konstrukci a specifických výrobních postupech, vyznačujících se snadným ovládáním a bezpečností.

S ohledem na stále se zvyšující nároky na uspokojení požadavků zákazníků FAB, vzrůstá potřeba užší spolupráce mezi společností ASSA ABLOY a prodejci jejích výrobků z důvodu zvýšených nároků na znalost materiálů, z nichž jsou výrobky FAB vyrobeny, možností kombinací výrobků FAB z různých materiálů, a tím i správné používání výrobků FAB.

ASSA ABLOY servisnímu partnerovi poskytuje obchodní a technickou podporu. Servisní partner musí splnit určité podmínky, a to např. splnění vstupní zkoušky (test), absolvovat technicko-montážně-marketingově-servisně zaměřená školení, prezentovat se závazným designem provozovny.

Servisní partner se zavazuje používat při výrobě, kompletaci a servisu výrobků FAB výhradně originálních náhradních dílů ASSA ABLOY a při výrobě náhradních klíčů pro výrobky FAB používat pouze originálních polotovarů vyrobených pod registrovanou ochrannou známkou ASSA ABLOY. Při výrobě náhradních klíčů k výrobkům FAB musí servisní partner dbát na vysoké odborné provedení včetně kontroly přesnosti výroby. Servisní partner se zavazuje dodržovat při výrobě, montáži,servisu a prodeji výrobků FAB postupy a doporučení dle aktuálních a platných návodů a servisních manuálů k tomu určených.

Servisní partner se zavazuje zajistit, že prodej, prodejní servis a poprodejní servis výroků FAB, bude prováděn na nejvyšší úrovni, za použití kvalitních technických prostředků a vybavení a pouze prostřednictvím k tomu kvalifikovaného a řádně vyškoleného personálu.

Shrnutí:

To nejlepší místo pro nákup a servis výrobků FAB. Proškolení profesionálové zajistí splnění Vašich potřeb v nejvyšší kvalitě a rychlosti, od předprodejního poradenství, přes montáž a zaškolení pro správné použití, až po autorizovaný záruční a pozáruční servis. Servisní partneři FAB disponují kompletním produktovým portfoliem FAB, včetně nejsofistikovanější mechanických a elektronických uzamykacích systémů a komponent. Výroba kopií klíčů v nejvyšší kvalitě ke všem produktům FAB je samozřejmostí.  

 

Centrum klíčů
Copyright © 2017 - Centrum klíčů s.r.o.
Volejte: 737 762 289